Rodzaje gier od Totalizatora Sportowego

Oprócz tradycyjnego Totolotka Totalizator Sportowy uruchomił kilka innych gier liczbowych, w których również jest szansa wygrania sporych pieniędzy. Jakie są najpopularniejsze inne gry liczbowe od państwowego monopolisty?

Mini Lotto – nowa wersja popularnej gry

Zasady tej gry są proste i niemal takie same, jak w przypadku klasycznego Totolotka. Należy wytypować 5 z 42 cyfr. Można je skreślić własnoręcznie na blankiecie lub zagrać na „chybił trafił”, czyli oddać wszystko w ręce losu. Dodatkowo można zagrać z Super Szansą – wystarczy zaznaczyć odpowiednie pole i uiścić dopłatę. Później pozostaje już tylko czekać z niecierpliwością na najbliższe losowanie i wyniki mini lotka.

Zmultiplikuj szansę wygranej – Multi Multi

Multi Multi to gra liczbowa o nieco rozbudowanej formie. W każdym losowaniu wyciąga się 20 kul z zapisanymi liczbami 20 z aż 80 znajdujących się w bębnie maszyny losującej. Grający mogą typować od 1 do 10 liczb. Od ilości wybranych liczb zależy wysokość wygranej.

Ekstra „trzynastka” przez 20 lat

W Ekstra Pensji wybiera się 5 z 35 liczb oraz 1 z 4 liczb. Należy zdecydować o jaką pensję chce się grać i później, jeśli dopisze nam szczęście, będziemy ją otrzymywać co miesiąc przez następnych 20 lat.