Nowy dom dla kota

Czy jesteś gotów oddać swojego zwierzaka? Czy nie zastanawiałeś się przypadkiem jak to jest porzucić swojego pupila? Sądzisz, że Twój kot przystosuje się do nowych warunków, a nam nie będzie miał to za złe?

Oddam kota kujawsko pomorskie

Na różnych portalach ogłoszeniowych wciąż widnieje wiele ofert, jedne prześcigają drugie, smutne oczy patrzą na nas z litością. Przygarnij mnie, nie zostawiaj na pastwę losu? Całkiem inaczej wygląda kwestia, gdy właściciel uległ wypadkowi lub jego stan zdrowia nie pozwala na dalsze opiekowanie się zwierzakiem, wtedy osoby, które zdecydowały podjąć się chwilowy nadzór poszukują nowego domu dla kota swojego podopiecznego. Czy istnieje realna szansa, że ktoś przypadkowy zaopiekuje się starym, lecz bardzo wiernym zwierzakiem? Nie zwlekaj, pomóż, podziel się swoim serce a także kawałkiem podłogi, by nasz nowy lokator dobrze się zadomowił.

Poszukiwania odpowiedniego, nowego domu to dużo lepsza ścieżka niż porzucenie zwierzęcia, nie zawsze mamy szansę na czas uwolnić go ze smyczy gdy tkwi w środku lasu przywiązany do drzewa. Nie wyrzucaj go, może lepiej oddaj do schroniska, może ktoś za rok czy dwa znajdzie się i da nowy dom, lepszy, ciepły, gdzie kot nie będzie tylko kaprysem płaczącego dziecka, ale pełnoprawnym lokatorem ze swoimi przywilejami ale także oddanym przyjacielem. Nowy dom dla kota to najlepsza szansa, na godne przeżycie starości. Nie obawiaj prosić się o pomoc, każdy zwierzak ma swoje uczucia, widzi jak go traktujesz, w zamian na pewno się odwdzięczy.